Będziemy tam!
Będziemy tam!
Powrót do aktualności
6 maja 2024

Będziemy tam!

Weźmiemy udział w Konferencji "Mechaniczne i biologiczne przetwarzanie odpadów. Odzysk surowców i energii. Efektywność zakładów

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji "Mechaniczne i biologiczne przetwarzanie odpadów. Odzysk surowców i energii. Efektywność zakładów", która odbędzie się w dniach 27-29 maja 2024 roku w Ustce, Wejherowie oraz Czarnówku.

Podczas tej wyjątkowej konferencji, będziemy mieli przyjemność zaprezentować prelekcję pod tytułem: „Możliwości dofinansowania dla energii z odpadów”. Naszą prezentację poprowadzi Wojciech Nawrocki, ekspert w zakresie pozyskiwania dotacji dla klientów oraz praktyk pełniący nadzór nad eksploatacją biogazowni.

Wojciech Nawrocki, Członek Zarządu i Współzałożyciel firmy METROPOLIS, która posiada 19-letnie doświadczenie w pozyskiwaniu dotacji, oraz Wiceprezes Zarządu W.P.I.P. Green Energy Sp z o.o., podzieli się nie tylko swoją wiedzą na temat dostępnych programów dofinansowania, ale również przedstawi sposoby optymalizacji i usprawnienia procesów, aby szybko i skutecznie przygotować projekt do realizacji i aplikacji o dotację.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji na zdobycie cennych informacji oraz inspiracji dotyczących efektywnego wykorzystania energii z odpadów. Zapraszamy do udziału i aktywnego wsparcia dla zrównoważonego rozwoju naszej branży!