Kolejne projekty wodorowe otrzymują dofinansowanie
Kolejne projekty wodorowe otrzymują dofinansowanie
Powrót do aktualności
20 marca 2024

Kolejne projekty wodorowe otrzymują dofinansowanie

Nowy Sukces dla Spółki Promet-Plast Sp. z o.o. - Dotacja w wysokości 13 805 675,00 PLN na Projekt Budowy Stacji Tankowania Wodoru w Gaju Oławskim

Mamy przyjemność ogłosić, że dla renomowanej spółki Promet-Plast Sp. z o.o. Elżbieta Jeżewska i Andrzej Jeżewski z powodzeniem pozyskaliśmy dotację w wysokości 13 805 675,00 PLN na realizację projektu "Budowa ogólnodostępnej stacji tankowania wodoru w Gaju Oławskim". Jesteśmy niezmiernie dumni z tego osiągnięcia, które podkreśla nasze zaangażowanie w rozwój ekologicznych technologii oraz naszą zdolność do skutecznego pozyskiwania środków na innowacyjne projekty.

Jako METROPOLIS, z przyjemnością podejmujemy się nowych wyzwań w obszarze technologii wodorowych. Nasze dotychczasowe osiągnięcia w zakresie pozyskiwania dotacji dla projektów związanych z wodorem stanowią solidną podstawę do kontynuowania naszych działań. Dążymy do dalszego rozwoju tej perspektywicznej branży, wspierając naszych partnerów w realizacji ich wizji oraz promując zrównoważony rozwój energetyczny.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą lub masz pomysł na projekt związany z technologią wodorową, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem. Wspólnie możemy osiągnąć kolejne sukcesy i przyczynić się do budowy bardziej ekologicznej przyszłości.